Informace o nás

Jsem hrdý pes rodu bernských honičů. Zarputilý lovec ,dobrý hlídač a také velký mazel těch dvounohých stvoření .

Já jsem to nechtěl , ale prý se mám pochlubit ,co jsem získal po výstavách.

Poprvé jsem  běhal v mezitřídě a dostal jsem V1 ,CAC ,tam se mě to líbilo  spoust pejsků a baječné párečky . Jen páníček  to slízl ,když jsem přěběhl  z leva do prava.

Pak jsem byl MB krásné léto  ,dostal jsem V1 ,CAC a RCACIB -párečk y nic moc  , ale spousta flekatých  kamarádů -nádhera.

V listopadu jsem byl v Praze v Letňanech,dotal jsem V1, CAC moc pěkná procházka na letišti a ještě mě fotili pro klub  ,ale v halách  zima a  těsno.

Tak skončil rok 2009.

V Květnu mě vytáhli znovu do Prahy , večer jsem běhal dlouho do noci  v Sobotce u Jičína srnky a ušatci  ,takže  jsem celo výstavu prospal pod sakem  . Pak jsem sebral  poslední síly.

A odběhl to,  dostal jsem V2 ,RCAC a RCACIB ,ale raději jsem chtěl pelíšek.

N akonci Května jsem byl v L itoměřicích  velice dobré párky  spousta kamarádů  jako Dorotka  , Terzka a ostatní. Bylo to ůžasné a bavilo mě to.

V1,CAC,CACIB a nakonec jsem uloupl BOBa.

Konec roku 2010 byl katastrofa, unavený z holčiček ,pršelo  a párky nanic -byl jsem opět  v  MB. Označen za  skoro holčiku  .Nadruhou stranu nový Apač  (jsem tak jeho strýček ) moc se mně líbil a pak  Neroušek také moc fajn a samzřejmně holky. Ve své podstatě hezky den.

Rok 2010 je za námi ,uvidíme jestli mě vezmou někam na párěčky a za kamarádama.

Shrnutí proč jsou výstavy pro mě tak zajímavé  : Krásné slečny,párečky  a pocit z toho ,že jsme obdivováni .